TUDEK 2009

Nagyenyed 2009. november 21.

Eredmények

Biológia 1. (növénytan-állattan) szekció

(zsűri elnök: dr. Fodorpataki László, BBTE Kolozsvár)

I. díj: Patik Izabella és Antăluţă Elvira – Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár – felkészítő tanár: Tóth Kinga
II. díj: Lőrincz Márta és László Róbert - Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár – felkészítő tanár: Fehér Judit
III. díj: Székely Helga Krisztina – Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed – felkészítő tanár: Dvorácsek Ágoston
Dicséret:

Pável Petra – Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda – felkészítő tanára: Barta Mónika

Biológia 2. (embertan) szekció

(zsűri elnök: dr Székely Gyöngyi, BBTE Kolozsvár)

I. díj: Bartha Noémi Eszter – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely – felkészítő Tanár: József Éva és Kelemen Katalin
II. díj: Horváth Enikő – Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed – felkészítő tanár: dr. László Enikő
III. díj: Boşca Xenia – Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed – felkészítő tanár: dr. László Enikő
Dicséret: Guba Anett Ágota – Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad – felkészítő tanár: Faragó Melinda Tünde

Földrajz – Környezetvédelem szekció

(zsűri elnök: dr. Makkai Gergely, Bánát-Maros Vízügyi Igazgatóság Marosvásárhely)

I. díj: Mezei Zsolt és Szász István – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely – felkészítő tanár: Szász Ágota
II. díj: Geréd Julianna és Keresztes Réka – Kós Károly Építőipari Szakközépiskola, Csíkszereda – felkészítő tanár: Kerekes Zsófia
III. díj: Bunău Irén és Hasas Réka – Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad – felkészítő tanár: dr. Ambrus L. Attila
Dicséret: Kacsó Tímea és Horváth Tímea – Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár – felkészítő tanár: Fehér Judit

Matematika – Fizika – Kémia szekció

(zsűri elnök:drd. Szacsvai Kinga, Sapientia EMTE Kolozsvár)

I. díj: Molnár Zsófia és Lőrincz Kincső - Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely – felkészítő tanár: Szász Ágota
II. díj:  Nagy Csaba és Jánosi Attila – Elektromaros Iskolaközpont, Marosvásárhely
III. díj: Gál Erika és Gyarmati Izabella – Sövér Elek Szakközépiskola, Gyergyóalfalu – felkészítő tanár: Bencző Piroska
Dicséret: Ábrahám Tihamér és Magyari Sándor – Sövér Elek Szakközépiskola, Gyergyóalfalu – felkészítő tanár: Bencző Piroska

A tordai nyugdíjas matematikatanárok Különdíja a legjobb matematikai dolgozat bemutatóinak: Gál Erika és Gyarmati Izabella – Sövér Elek Szakközépiskola, Gyergyóalfalu – felkészítő tanár: Bencző Piroska

Továbbjutottak a Sárospatakon 2010 tavaszán megrendezésre kerülő Tudományos Diákkörök X. Országos Konferenciájára, a TUDOK 2010-re:

1.

Mezei Zsolt és Szász István – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
2. Geréd Julianna és Keresztes Réka – Kós Károly Építőipari Szakközépiskola, Csíkszereda
3. Bunău Irén és Hasas Réka – Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
4. Patik Izabella és Antăluţă Elvira – Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár
5. Lőrincz Márta és László Róbert - Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár
6. Bartha Noémi Eszter – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
7. Molnár Zsófia és Lőrincz Kincső - Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
8. Horváth Enikő – Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed
9 Boşca Xenia – Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed
10 Nagy Csaba és Jánosi Attila – Elektromaros Iskolaközpont, Marosvásárhely
Köszönettel tartozunk támogatóinknak:

Oktatási Minisztérium, Bukarest

Kutató Diákokért Alapítvány, Budapest

Eurotrans Alapítvány, Kolozsvár,

Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed

Bethlen Gábor Alapítvány, Nagyenyed

Sapientia – Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Kolozsvár

Logos Kft, Nagyenyed

 

 
Error: Unable to read footer file.