|
2018-2019
Budapesti Önkormányzat
Ádám Claudia 11.B
Ádám Laura 10.B
Ambrus Emőke 9.B
Antal Henrietta Mónika 11.B
Antal Emőke 10.B
Apaczai Timea 12.C
Bajka Laura-Katinka 12.A
Bakó László Mihály 12.A
Bálint Boglárka 9.B
Becze Dorottya 11.C
Benedek András 12.A
Bitai Bolykó Blanka Mária 10.B
Böjte Ádám 10.B
Cotrohol Claudiu Daniel 9.B
Csatári Brigitta 8.
Csibi Melánia 10.C
Demeter Stefánia 11.B
Dénes Ibolya Timea 12.C
Dézsi Tünde Izabella 9.B
Dimén Bálint 10.B
Dobai Gabriella 10.A
Döngölő Nagy Csaba 11.C
Érsek Csongor 9.A
Fülöp Evelin 12.A
Katona Annamária 10.B
Kocsis Noémi Judit 10.B
Kodori Andrea Szidónia 9.A
Komáromi Eszter 9.B
Kovács Richárd 12.B
Leopold Beáta 11.B
Muzsnai Hajnal 10.B
Nagy Albert 12.C
Nagy Noémi Rebeka 11.B
Nagy György Andrea 10.B
Orbán Attila Zsolt 10.B
Pálfi Rebeka Gabriella 11.C
Pálfi Eunika Melinda 11.A
Papp Kinga 10.A
Sipos Elisabeta Patricia 3.
Sipos Gheorghina Sonia 1.
Sipos Maria Beatrice 4.
Szakács Izabella Antónia 10.B
Széll Adrien Emese 11.B
Szőcs Ákos 6.
Szőcs Rebeka 11.B
Takács Alexandra Gioana 10.A
Török István Dániel 11.A
Vass Andrea 11.B
Vass Angela Aletta 12.B
Vinceller Eszter 6.
Keresztszülő program
Babos Andrea Júlia |
11.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Bács Lehel |
10.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Balogh Timea Katalin |
12.A |
Stefanovszky András |
Basa Laura |
12. A |
Újpesti Önkormányzat |
Bulucz Enikő |
9.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Bulucz Erika |
9.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Cacoveanu Péter Viorel |
12.C |
Valdek Impex SRL |
Császár Boglárka |
9.B |
Kaba Piroska |
Császár Mózes |
10.A |
Stefanovszky András |
Czégér Katinka |
9.A |
Fekete László |
Elekes Evilla |
10.B |
Lázár Pál |
Fari Palkó Ildikó |
9.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Fari Palkó Timea |
11.C |
Valdek Impex SRL |
Fodor István György |
9.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Fodor Kriszta Júlia |
9.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Gudor Noémi |
11.B |
Soltvadkert Önkormányzat |
Illés Imre Lehel |
12.C |
Simon László |
János Adél |
12.B |
Ludas utca- Bárdosi Ilona |
Kőmives Albert Levente |
10.C |
Vásárhelyi József |
László Norbert |
11.A |
Glaser János |
Molnár László |
10.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Nagy Andrea |
12.B |
Vágó László |
Nagy Dóra |
9.B |
Sógor Csaba |
Pál Armella |
9.B |
Sógor Csaba |
Papp Attila |
11.A |
Kukorelly Ibolya |
Simon Anett |
12.B |
Castellum Alapítvány |
Siurciun Elisei |
9.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Siurciun Estera Emilia |
9.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Sütő Szilárd Gábor |
3. |
Dr. Szőcs Gyula |
Sütő Zoltán Róbert |
6. |
Dr. Szőcs Gyula |
Szabó Júlia |
11.A |
Stanka Gergely |
Szakács Amál Enikő |
11.A |
Kukorelly Ibolya |
Szőcs Renáta Antónia |
IX B |
Újpesti Önkormányzat |
Talapin Timea |
9.A |
Kaba Piroska |
Udvar Erika |
11.C |
Bethlen Gábor Alapítvány-résztámogatás |
Virág Tekla Mária |
12.B |
Veress László |
Virágos Tóth Noémi |
9.A |
Valdek Impex SRL |
Zöldi Izabella |
9.B |
Kaba Piroska |
Berlin Biesdorf Református Gyülekezet
Apáczai Norbert 5.
Cosa Albert-Ciprian 10.C
Gál Béla 11.C
Gilyén Tibor 11.C
Marton Damiana Irina 11.C
Molnár Angéla Szilvia 9.B
Nagy Bernadett 9.B
Orbán Anett Mária 11.C
Pop Júlia Mária 11.B
Tamási Beatrisz 9.C
Tőkés László Alapítvány-Kisvárda
Armie Mária Andrea 7.
Fülöp Noémi 9.C
Márton Julianna 9.C
Mermezan Robert Andrei 9.C
Mihály Norbert Zalán 9.A
Pálfi Júlia 9.C
Pintea Annamária 4.
Pintea Dariana ELŐK.
Török Rózsa 12.B
Udvar Timea Orsolya 10.B
COMMUNITAS Alapítvány
Armie Mária Andrea 7.
Biró Máté Ádám 11.A
Cosa Albert-Ciprian 10.C
Mihály Norbert Zalán 9.A
Molnár Angéla Szilvia 9.B
Nagy Bernadett 9.B
Orbán Anett Mária 11.C
Pintea Annamária 4.
Pintea Dariana ELŐK.
Pop Júlia Mária 11.B
Török Rózsa 12.B
Udvar Timea Orsolya 10.B
Iskolapénz
Ambrus Emőke 9.B
Antal Henrietta Mónika 11.B
Antal Emőke 10.B
Nagy Andrea 12.B
Nagy Noémi Rebeka 11.B
Szőcs Rebeka 11.B
Szakiskolás ösztöndíj
Babos Andrea Júlia 11.C
Bács Lehel 10.C
Becze Dorottya 11.C
Bulucz Enikő 9.C
Bulucz Erika 9.C
Csibi Melánia 10.C
Döngölő Nagy Csaba 11.C
Fari Palkó Ildikó 9.C
Fari Palkó Timea 11.C
Gál Béla 11.C
Gilyén Tibor 11.C
Kőmives Albert Levente 10.C
Marton Damiana Irina 11.C
Molnár László 10.C
Pálfi Rebeka Gabriella 11.C
Siurciun Estera Emilia 9.C
Tamási Beatrisz 9.C
Udvar Erika 11.C
Szakiskolai ösztöndíj+ Georgia Szalon duális ösztöndíj
Fodor István György 9.C
Fodor Kriszta Júlia 9.C
Fülöp Noémi 9.C
Márton Julianna 9.C
Mermezan Robert Andrei 9.C
Pálfi Júlia 9.C
Siurciun Elisei 9.C
Juhász Mária ösztöndíj
Balázs Andrea 12.B
Csegezi Katalin 12.A
Székely Aletta Réka 12.C
2015-2016
Juhász Mária-díj |
---|
Csegezi Katalin 9.A |
Balázs Andrea Enikő 9.B |
Kolumbán Pál 10.A |
Kisvárdai ösztöndíj |
---|
Melász Alexandra 6.B |
Erdélyi Szilárd 11.C |
Rettegi Loránd 8.A |
Labancz Katalin 11.A |
Kulcsár Szabolcs 8.A |
Bodó Beáta Paula 12.C |
Szabó Iringó 6.B |
Török Rózsa Renáta 9.B |
Baia Róbert 11.C |
Szabó Lajos 10.C |
Pro Diaspora ösztöndíj |
---|
Dénes Ibolya Timea1/2 9.C |
Szabó Aletta Timea 11.A |
Nagy Réka 1/2 11.B |
Dénes Júlia1/2 11.C |
Marucza Ibolya Bernadett 11.C |
Gilyén Tibor 8.B |
Apáczai Tímea 1/2 9.C |
Fülöp Evelin 1/2 9.A |
Kőmives Béla 1/2 12.B |
Berlini ösztöndíj |
---|
Molnos Edina 10.C |
Köő Tímea 10.C |
Nagy Albert 9.C |
Molnos Júlia 12.A |
Fodor Andrea Rozália 9.A |
Újvári László 11.C |
Tankó Zsuzsanna 11.C |
Érsek Júlia 11.A |
Bécsi ösztöndíj |
---|
Nagy Renáta 12.B |
Balázs Kinga Júlia 12.A |
Szabó Gabriella 12.B |
Bolgár Tünde 12.A |
Bodó Beáta Paula 12.C |
Gál Andrea Amália 12.B |
Török Katalin 12.A |
Ujvári László 11.C |
Udvar Beatrix 10.C |
Kőmíves Béla 12.B |
Bálint Szilvia 11.B |
Fülöp Andrea 11.B |
Kovács Gabriella 11.B |
Kocsis Norbert 11.A |
Nemes Keresztes Tímea 11.A |
Kovács Nikolett 12.B |
Ilyés Emese |
Böjte Emőke |
Keresztszülősök |
---|
Kürty Márk 1/2 6.A |
Tamási Beatrix1/2 6.B |
Székely Norbert1/2 6.B |
Vizoli Zita Mária 7.B |
Csibi Melánia 7.B |
Kőmives Albert 7.B |
Basa Laura 9.A |
János Adél 9.B |
Nagy Andrea 9.B |
Simon Anetta 9.B |
Kovács Richárd 1/2 9.B |
Illés Imre 9.C |
Bíró Lucian 9.C |
Cacovean Viorel Péter 9.C |
Orbán Anetta 9.C |
Pincoczi György 10.A |
Pincoczi Jozsef 10.A |
Biró Olimpia 10.B |
Csibi Mária Adél 10.B |
Pál Anna-Mária 10.C |
Cotul Gabriella 1/2 10.C |
Biró Stefánia 10.C |
Iosub Alex 10.C |
Fekete Gazsi Lehel 10.C |
Bodor Krisztina Mária 11.B |
Berszán Szidónia 11.B |
Tankó Gyöngyvér 11.B |
Antal Bernadett 11.B |
Móga Petra 11.B |
Biliboc Gabriella 11. C |
Ciubataru Alex 1/2 11.C |
Ferencz Gizella 12.A |
Antal Kincső Mária 12.A |
Kánya Loránd 12.A |
Gál Andrea Amália 1/2 12.B |
Kánya Mária Magdolna 12.B |
Bakos Melinda 12.B |
Ilyés Ildikó 12.B |
Ilyes Dalma Mária 12.B |
László Aletta 1/2 12.B |
László Renáta 12.C |